Kulturalna rozrywka dla Ciebie

Scena Kulturalna

Facebok YouTube
biuro@scenakulturalna.pl

Rozumiem, ukryj ten komunikat

Współpraca

Oferty pracy

OBECNIE DLA PROJEKTU LATO 2019 PROWADZIMY REKRUTACJE NA STANOWISKA:

PRACOWNIK SCENY KULTURALNEJ
PROMOTOR SCENY KULTURALNEJ
PROMOTOR USŁUG
PROMOTOR SPORTOWYSIATKÓWKA PLAŻOWA (Jurata, Jastarnia, Łeba)

Napisz do Nas, wyślij CV – koniecznie ze zdjęciem:

e-mail: rekrutacja@scenakulturalna.pl

PRACOWNIK SCENY KULTURALNEJ (student)

(Lokalizacje: Jurata, Jastarnia, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Łeba)

Obsługa: Kawiarni-sprzedaż napojów i przekąsek, Sali-sprzedaż biletów, Księgarni – sprzedaż książek i gier, Promocja – dystrybucja ulotek, plakatów, promocja bezpośrednia.

Od osób zatrudnionych na tych stanowiskach oczekujemy:
• Zaangażowania w pracę i pozytywnego nastawienia,
• Umiejętności pracy w grupie, otwartości na innych,
• Wysokiej kultury osobistej, miłej aparycji, pewności siebie,
• Przestrzeganie standardów firmy obowiązujących na stanowisku pracy
• Zaangażowania i silnej motywacji podczas wykonywanych zadań,
status ucznia lub studenta – warunek konieczny

Zadania osób zatrudnionych na tych stanowiskach to:
• Realizacja założonych celów sprzedażowych,
• Przestrzeganie standardów firmy obowiązujących na stanowisku pracy,
• Dbanie o zapewnienie właściwej obsługi klientów Sceny Kulturalnej,
• Realizacje zadań wyznaczanych przez Managera odpowiedzialnego za funkcjonowanie Sceny Kulturalnej danej lokalizacji,
• Praca przy inwentaryzacji (kawiarnia i księgarnia),
• Dbanie o porządek i czystość na terenie działania sceny
• Odpowiednie reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami, profesjonalna i kulturalna postawa,
• Przeprowadzanie inwentaryzacji magazynowo – towarowej,
• Praca w okresie: I turnus -27 czerwiec do 31 lipiec lub/oraz II Turnus: 1 sierpień do 27 sierpień.
MILE WIDZIANA JEST SANEPID-owska KSIĄŻECZKA ZDROWIA do pracy w gastronomii.

Co oferujemy zatrudnionej osobie:
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2 700 zł netto za I turnus oraz 2 066 zł netto za II turnus (po odliczeniu częściowych kosztów zakwaterowania)
• Narzędzia pracy potrzebne do wykonywania powierzonych zadań,
• Zakwaterowanie,
• Stroje służbowe,
• Niezbędne szkolenia,
• Udział w wyjątkowym projekcie,
• Możliwość spotkania i poznania wielu ciekawych ludzi

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem z nr. ref. w tytule: Pracownik SK, Miejscowość, oraz informacją I lub II turnus mailem na adres: rekrutacja@scenakulturalna.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Scena Kulturalna Sp. z o.o. SK. z siedzibą w Warszawie.”

Regulamin imprez i sprzedaży biletów (PDF)
Regulamin kina w Namiocie Sceny Kulturalnej (PDF)

Zapraszamy na kawę Costa Express do Sceny Kulturalnej

Partnerzy Strategiczni:Polsat CPLUS

Partnerzy Produktowi:KORALCoca ColaCosta ExpressŚwiat Książki

Partnerzy WspierającyRewitaSierra Golf Club

Partnerzy Medialni:PolsatPolsat News

Miasta Partnerskie:Centrum Kultury, Promocji i Sportu we WładysławowieJastarniaJastrzębia GóraŁebaWładysławowo

Scena Kulturalna Sp. z o.o. SK Al. Rzeczypospolitej 14, lokal 2.7/2, 02-972 Warszawa
NIP 9512377215, KRS 0000499163, REGON 147114267, konto: Bank BNP Paribas konto nr 06 1600 1374 1849 4263 3000 0001